• Wpisów: 309
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 23:36
  • Licznik odwiedzin: 22 353 / 1993 dni
 
vcfviolacamifran
 
I jak co roku i w tym moje ciało był blado różowe. Musiałam to zmienić. Pewnego słonecznego dnia postanowiłam wybrać się na plaże. Założyłam bikini, chwyciłam koc i telefon podłączony do białych słuchawek. Wyszłam na zewnątrz zamykając za sobą drzwi. Szłam przez sam środek plaży szukając idealnego miejsca, po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłam swój cel . Uśmiechałam się sama do siebie. Rozłożyłam koc na piachu, po czym położyłam się na nim wkładając słuchawki do uszu. Promienie słoneczne ogrzewały całe moje ciało. Czułam jak słońce piecze moją skórę. Wyjęłam z torebki krem do opalania i okrężnymi ruchami zaczęłam rozprowadzać go po całym ciele. Położyłam się wygodnie na brzuchu i wróciłam do poprzedniej czynności, a zatem do słuchania piosenek. Przesłuchałam kilka z nich, po czym doszłam do tej najważniejszej. Do piosenki Lady Antebellum - Wanted You More.
To była nasza ulubiona piosenka. Zawsze kiedy jej słuchałam łzy same leciały z mych oczu jak potoki , nie mogłam ich powstrzymać. Musiałam z tym skończyć, nie mogłam po raz kolejny zadawać sobie coraz większego bólu słuchając tej piosenki. Musiałam o nim zapomnieć, wyrzucić go z pamięci, ale to wszystko nie jest takie proste...
Nacisnęłam 'play' i rozbrzmiały pierwsze słowa piosenki
'I kept waiting on a reason and a call that never came'
Zaczęłam nucić słowa pod nosem. Nagle poczułam jak coś zasłoniło całe słońce, prze chwile pomyślałam, że to chmury...
Ktoś położył się na de mną, podtrzymując się rękami i nogami. Dzieliło nas już zaledwie kilka centymetrów.
Oczami Zayn’a
Ujrzałam ją leżącą na kocu. Choć była odwrócona tyłem, wszędzie mógłbym ją rozpoznać. Położyłem się nad nią, rozkładając ręce i nogi po obu stronach jej ciała. Poczułem jak jej włosy pachną truskawkowym szamponem, a ciało delikatnym zapachem kremu do opalania. Wszędzie mógł bym rozpoznać jej zapach. Delikatnie dmuchnąłem chłodem ze swoich ust prosto w jej plecy. Wreszcie nadszedł refren:
'I guess I wanted you more' i dołączyłem do niej 'And looking back now, I'm sure'
Nagle wyciągnęła słuchawki i delikatnie odwróciła się tak ,aby być ze mną twarzą w twarz. Znów ujrzałem jej śliczne zielone oczy, patrzące na mnie w taki sam sposób co dawniej.
Oczami T.I
Podparłam się na łokciach, patrząc na jego rozpromienioną twarz. Uwielbiam w nim ten cudowny uśmiech, przeszywające spojrzenie czekoladowych tęczówek . Właśnie takiego go pokochałam. Na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech. Pochylił się na de mną i szepną prosto do mojego ucha.
- Potrzebuję Cię teraz
Te słowa sprawiły że moje ciało lekko zadrżało. Zaśmiał się cicho. Podparł się jedną ręką, a drugą zaczął błądzić po moim ciele. Wzdrygnęłam się gdy poczułam jego delikatne palece. . Przerwałam tą cudowną chwile niechętnie podnosząc się do pozycji siedzącej .
- Yyy co Ty tu robisz?
- T.I przemyślałem sobie to wszystko, chcę do Ciebie wrócić. Złapał moją drobną dłoń delikatnie splatając nasze palce .
Cały czas milczałam. Chce tego . Bardzo go kochałam i bardzo za nim tęskniłam, ale nie mogłam zapomnieć tego , że mnie zostawił i związał się z kimś innym. Bardzo mnie zranił, dobrze wiedział jak bardzo mnie tym zranił ...
Ale tęsknota górowała nad rozumem. Wtuliłam się w jego tors zaciągając się zapachem mojej ulubionej wody po goleniu .
- Przepraszam – wyszeptał a ja ponownie zadrżała .
Delikatnie chwycił mnie za ramiona i odsunął od swojej torsu by spojrzeć mi w oczy. Uśmiechnełam się do niego delikatnie i musnęłam ustami jego spierzchnięte wargi.
- Wybaczam ci skarbie, ale następnej szansy już nie dostaniesz. Westchnęłam głęboko i ponownie wtuliłam się w klatkę piersiową Zayn’a. Brunet objął mnie łagodnie i zwrócił oczy ku błękitnemu, bezchmurnemu niebu.
- Dziękuje. Poruszył tylko ustami. Był szczęśliwy. Tak przypuszczałam ...


tumblr_mqtgg26OVP1rrf5tlo1_500.png

    'A kiedy raz kogoś pokochasz... kochasz go już na zawsze'
Z bloga onedirection-polish-imaginy.blogspot.com/Carmel :p XOX

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków